Набір посуду Edenberg EB-8144
Фото 6 |
Edenberg EB-8144 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8144
Усі ціни 9 →Набір посуду c мармуровим покриттям Edenberg на 12 предметів EB-8144 | 4 853 грн. |
Набір посуду Edenberg 14 предметів із антипригарним гранітним покриттям (E | 3 899 грн. |
Набір посуду казанів 12 предметів мармуровим антипригарним покриттям Edenb | 3 887 грн. |
Набір посуду з мармуровим покриттям Edenberg EB-8144 на 12 предметів Підхо | 5 416 грн. |
Набір каструль Edenberg з гранітним антипригарним покриттям 12 предметів ( | 4 145 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →