Комутатор Edge-Core ECS2100-10PE
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 13 133 грн. Тип: керований 3 рівні (L3); Форм-фактор: монтується в стійку; Gigabit Ethernet (шт): 8; SFP+ (оптика) (шт): 2; Uplink (шт): 2; Тип Uplink: SFP+; Консольний порт; Управління: SSH; Telnet; Web-інтерфейс; SNMP; PoE (вихід): 802.3af/at; Виходів з підтримкою PoE (шт): 8; Сумарна потужність PoE (Вт): 65 |
Edge-Core ECS2100-10PE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edge-Core 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edge-Core.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Edge-Core ECS2100-10PE
Ціни на Edge-Core ECS2100-10PE |
---|---|---|---|---|
Edge-Core ECS2100-10P | від 21 284 грн. | 15 пропозицій | ||
Edge-Core ECS2100-28P | від 59 047 грн. | 14 пропозицій | ||
Edge-Core ECS2100-28PP | від 18 599 грн. | 1 пропозиція |