Морозильний лар EDLER ED-350B 380 л
EDLER ED-350B |
|
Велика і містка морозильна скриня з робочою камерою на 380 л, представлена на ринку в 2023 р. У такому агрегаті вдасться зберігати запас продуктів навіть на велику родину. Це одна з найпродуктивніших моделей на ринку - пристрій забезпечує глибоке заморожування 25 кг продуктів на добу! З такою морозильною шафою можна не перейматися якістю зберігання продуктів. Навіть без підключення до електромережі апарат подбає про збереження належного рівня холоду протягом 36 годин.
Морозильна скриня EDLER ED-350B може похвалитися відмінною енергоефективністю. Камера зберігання на 380 л вимагає лише 313 кВтг на рік. Користувач може легко обмежувати доступ до продуктів за допомогою вбудованого замка. Електромеханічний блок налаштування робить керування максимально простим - звичний для більшості користувачів поворотний перемикач дозволить досягти балансу між продуктивністю системи заморозки та навантаженням на електромережу. Морозильна скриня зможе ефективно працювати в різних кліматичних умовах: N, ST, T.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Купити EDLER ED-350B 380 л
Усі ціни 13 →EDLER ED-350B | 15 499 грн. |
Морозильна скриня EDLER ED-350B | 15 499 грн. |
Морозильна камера Edler ED-350B | 15 499 грн. |
EDLER ED-350B | 15 499 грн. |
Edler Edler ED-350B | 15 344 грн. |