Точильний верстат Edon GM-150 150 мм / 250 Вт
Edon GM-150 125 мм / 150 Вт150 мм / 250 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edon GM-150 150 мм / 250 Вт
Станок для заточки Edon GM-150 | 1 102 грн. |
Точило електричне Edon GM 150 | 1 309 грн. |
Верстат точильний Edon GM-150 | 1 271 грн. |
Модификації Edon GM-150
Ціни на Edon GM-150 |
---|---|---|---|---|
Edon GM-125 125 мм / 150 Вт | від 1 179 грн. | 1 пропозиція | ||
Edon GM-150 150 мм / 250 Вт | від 1 102 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →