Зварювальний напівавтомат-інвертор Edon Smart MIG-325
Відео 2Фото 6 |
Edon Smart MIG-325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edon Smart MIG-325
Сварочный полуавтомат инверторный Edon SmartMIG-325 | 7 322 грн. |
Зварювальний напівавтомат Edon MIG-SmartMIG-325 | 7 594 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний Edon SmartMIG-325+ММА | 8 176 грн. |
Зварювальний інверторний напівавтомат Edon SmartMIG-325 (+MMA) | 8 478 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →