Душова перегородка Eger Bifold 599-153-90W
Eger Bifold 599-153-90W 80 см90 см |
|
Ширина перегородки регулюється
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eger Bifold 599-153-90W
Усі ціни 10 →Бокова стінка Eger 90x195 см 599-153-90W (h) 599-153-90W(h) | 7 064 грн. |
Стінка для душової кабіни Eger 90 см (599-153-90W(h)) 599-153-90W(h) | 7 064 грн. |
Ширма скляна для душ кабіни 90см x 195см EGER скло прозрачное 6мм 599-153- | 7 064 грн. |
Стенка для душевой кабины Eger 90 см (599-153-90W(h)) 599-153-90W(h) | 7 064 грн. |
Боковая стенка Eger 90x195 см 599-153-90W(h) 599-153-90W(h) | 6 004 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Eger Bifold 599-153-90W
Ціни на Eger Bifold 599-153-90W |
---|---|---|---|---|
Eger Bifold 599-153-80W | від 5 743 грн. | 8 пропозицій | ||
Eger Bifold 599-153-90W | від 5 722 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →