Душова кабіна Eger Megerka 120x80 права
Фото 8 |
Eger Megerka 599-330/1R 120x80 ліва 120x80 права |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eger Megerka 120x80 права
Усі ціни 14 →Душова кабіна Eger Magerka 120x80 см (без піддона) тоноване скло 599-330 / | 19 689 грн. |
Eger Eger Megerka 120*80*190см (599-330/1R) 599-330/1R | 19 689 грн. |
Кабіна для душу прямокутна кутова права без піддону EGER MEGERKA 120x80x19 | 19 689 грн. |
Душова кабіна Eger Magerka 120х80 см (599-330/1R) 599-330/1R | 19 689 грн. |
Душова кабіна Eger Megerka 120x80x190 (скла + двері) распашна, права, скло | 19 689 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Eger Megerka
Ціни на Eger Megerka |
---|---|---|---|---|
Eger Megerka 120x80 ліва | від 15 751 грн. | 17 пропозицій | ||
Eger Megerka 120x80 права | від 15 751 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →