Душова кабіна Eger Megerka 120x80 ліва
Фото 9 |
Eger Megerka 599-330TR/1L 120x80 ліва 120x80 права |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eger Megerka 120x80 ліва
Усі ціни 15 →Душова кабіна Eger Magerka 120x80 (без піддона) 599-330TR / 1L 599-330TR/1 | 23 163 грн. |
Eger Eger Megerka 120*80*190см (599-330TR/1L) 599-330TR/1L | 23 163 грн. |
Кабіна для душу прямокутна кутова ліва без піддону EGER MEGERKA 120x80x190 | 23 163 грн. |
Душова кабіна Eger Magerka 120х80 см (599-330TR/1L) 599-330TR/1L | 23 163 грн. |
Душова кабіна EGER MEGERKA 120x80x190 (скла+двері), розстібна, ліва 599-33 | 23 163 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Eger Megerka
Ціни на Eger Megerka |
---|---|---|---|---|
Eger Megerka 120x80 ліва | від 18 530 грн. | 16 пропозицій | ||
Eger Megerka 120x80 права | від 18 530 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →