Прожектор EGLO Faedo 3 33156
EGLO Faedo 3 33156 |
|
Дальність спрацювання датчика руху — 12 м.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Faedo 3 33156
Світлодіодний прожектор EGLO FAEDO 3 97459 10W-5000K, з датчиком руху | 1 647 грн. |
Світильник вуличний FAEDO 3 EGLO (33156) | 1 779 грн. |
Світлодіодний прожектор EGLO FAEDO 3 33156 10W-5000K, з датчиком руху | 1 626 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →