Прожектор EGLO Faedo 3 97457
EGLO Faedo 3 97457 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Faedo 3 97457
Світлодіодний прожектор EGLO FAEDO 3 97457 30W-5000K | 1 916 грн. |
Світильник вуличний FAEDO 3 EGLO 97457 | 1 916 грн. |
Прожектор FAEDO LED 30W чорний 97457 IP65 EGLO | 1 946 грн. |
Світлодіодний прожектор EGLO FAEDO 3 33154 30W-5000K | 1 910 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →