Прожектор EGLO Faedo 3 97463
EGLO Faedo 3 97463 |
|
Дальність спрацювання датчика руху — 12 м.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Faedo 3 97463
Світлодіодний прожектор EGLO FAEDO 3 97463 50W-5000K, з датчиком руху | 3 338 грн. |
Світильник вуличний FAEDO 3 EGLO (33159) | 3 181 грн. |
Світлодіодний прожектор EGLO FAEDO 3 33159 50W-5000K, з датчиком руху | 3 181 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →