Ліхтарний стовп EGLO Laterna 22145
EGLO Laterna 22145 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Laterna 22145
Вуличний садово-парковий світильник / опора EGLO LATERNA 4 22145, чорна | 13 440 грн. |
Eglo Laterna 4 22145 | 12 080 грн. |
Eglo Laterna 4 22145 | 12 382 грн. |
Світильник вуличний LATERNA 4 EGLO (22145) | 13 860 грн. |
Модификації EGLO Laterna 22145
Ціни на EGLO Laterna 22145 |
---|---|---|---|---|
EGLO Laterna 22996 | від 13 385 грн. | 2 пропозиції | ||
EGLO Laterna 22145 | від 12 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →