Світильник EGLO Oncala 95982
EGLO Oncala 95982 графіт нержавіюча сталь |
|
Корпус моделі може бути також виконаний у кольорі "нержавіюча сталь" (модифікація 95982).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Oncala 95982
Фасадний світлодіодний світильник EGLO 95982 11W 3000K, срібний | 2 460 грн. |
Світильник вуличний ONCALA EGLO (95982) | 2 681 грн. |
Фасадний світильник Eglo 95982 ONCALA | 2 460 грн. |
Модификації EGLO Oncala 95982
Ціни на EGLO Oncala 95982 |
---|---|---|---|---|
EGLO Oncala 95981 | від 715 грн. | 1 пропозиція | ||
EGLO Oncala 95982 | від 2 460 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →