Плиткоріз Eibenstock EDS 181
Фото 11 |
Eibenstock EDS 181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EDS 181
Усі ціни 10 →Пила алмазна Eibenstock EDS 181 | 26 199 грн. |
Циркулярна пила по каменю Eibenstock EDS 181 сухий і мокрий різ 0660P000 | 31 959 грн. |
Eibenstock EDS 181 | 29 744 грн. |
Монтажна пилка Eibenstock EDS 181 | 31 605 грн. |
Eibenstock Eds 181 (0660P000) | 47 560 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →