Міксер будівельний Eibenstock EHM 162 S Set (07779000)
Eibenstock EHM 162 S Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EHM 162 S Set
Усі ціни 6 →Будівельний міксер Eibenstock EHM162SSET | 13 329 грн. |
Міксер ручний Eibenstock EHM 162 S Set з насадкою MG160 07779000 | 15 389 грн. |
Eibenstock Mieszarka Ręczna Ehm 162 S Set 7779000 | 20 840 грн. |
Eibenstock Mieszarka Ręczna Ehm 162 S Set 7779000 | 21 361 грн. |
Eibenstock Mieszarka Ręczna Ehm 162 S Set 7779000 | 21 882 грн. |
Міксер (мішалка) Eibenstock EHM162SSET | 16 598 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →