Міксер будівельний Eibenstock EHR 750B (07B11000)
Фото 4 |
Eibenstock EHR 750B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EHR 750B
Усі ціни 6 →Бензиновий будівельний міксер Eibenstock EHR 750B + насадка MG 140 | 14 599 грн. |
Міксер бензиновий Eibenstock EHR750B з насадкою WG140 07B11000 | 17 813 грн. |
Eibenstock EHR 750B + MG 140 07B11000 | 16 656 грн. |
Бензиновий будівельний міксер EIBENSTOCK EHR 750 B (07b11000). | 15 320 грн. |
Дриль-міксер Eibenstock EHR 750B + MG 140 07B11000 | 17 554 грн. |
Міксер бензиновий будівельний (мішалка) Eibenstock EHR750B | 19 145 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →