Полірувальна машина Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo (2093320)
Фото 4 |
Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo
Усі ціни 22 →Шліфмашина полірувальна Einhell CE-CP 18/180 Li E (без АКБ та ЗП) (2093320 | 5 616 грн. |
Акумуляторна полірувальна шліфувальна машина Einhell CE-CP 18/180 LI E-Sol | 5 616 грн. |
Полірувальна машина акумуляторна Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E-Sol | 5 616 грн. |
Шліфмашина полірувальна акумуляторна Einhell CE-CP 18/180 Li E - Solo (209 | 5 616 грн. |
Шліфувальна машина Einhell CE-CP 18/180 Li E (без АКБ та ЗП) (2093320) | 5 227 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →