Болгарка Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Solo (4431110)
Відео 2Фото 4 |
Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Solo акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 3 Агод |
|
Вражаюче легка і добре збалансована акумуляторна кутова шліфувальна машина з системою плавного пуску і низьким рівнем шуму/вібрацій. Орієнтована на експлуатацію з абразивними дисками і шліфувальними кругами діаметром 115 мм. Відрізняється компактними габаритними розмірами і скромним вагою, що полегшує використання однією рукою. Може експлуатуватися у важкодоступних місцях, зручна у випадку об'єктів, розташованих вище рівня плечей.
Стане гарним варіантом вибору малогабаритної ручної болгарки для виїзних демонтажних робіт при неможливості підключення до електромережі. Кутова шліфувальна машина Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Solo 4431110 підійде для активного побутового та помірного професійного використання. Належить до продуктів сімейства Power X-Change зразка 2016 року, які розраховані на експлуатації з ємними акумуляторними батареями (18V) і здатні справлятися зі значними обсягами операцій. Допоможе швидко виконати сухі відрізні та шліфувальні роботи по металу, натурального/штучного каменю, бетону, плитки, дерева і композитних матеріалів на його основі. Для безпечного використання є система блокування випадкового запуску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Solo
Усі ціни 38 →Кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 18 LI Solo, без акб | 2 494 грн. |
EINHELL X-Change TE-AG 18 Li Solo (без аккумулятора и зу) | 2 494 грн. |
Болгарка акумуляторна 18В (без акум.) Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li - So | 2 494 грн. |
Болгарка Einhell TE-AG 18 Li Solo (4431110) | 2 494 грн. |
Модификації Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Solo
Ціни на Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Solo | від 2 208 грн. | 38 пропозицій | ||
Einhell Expert Plus TE-AG 18 Li Kit | від 2 494 грн. | 2 пропозиції |