Болгарка Einhell Expert TE-AG 125 CE (4430860)
Відео 6Фото 11 |
Einhell Expert TE-AG 125 CE без кейскейс |
|
Модель TE-AG 125 CE поставляється без сумки, а модель TE-AG 125 CE Kit — з сумкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-AG 125 CE
Усі ціни 35 →Кутова шліфмашина Einhell TE-AG 125 CE (4430860) 4430860 | 2 532 грн. |
Угловая шлифмашина Einhell TЕ-AG 125CE (4430860) | 2 532 грн. |
Кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 125 CE | 2 532 грн. |
EINHELL TE-AG 125 CE | 2 532 грн. |
EINHELL TE-AG 125 CE | 2 532 грн. |
ще 20 пропозицій
3 1 1 0 |
Також на другому колі посипалася шестерня. До цього з іншими болгарками такого не було Дизайн Битро зламалася Sergey Ko: користуюся Einhell Expert TE-AG 125 CE менше місяця |
перше враження гарне. порадував дизайн. плавний пуск, не галаслива, ціна відпрацювала одне відрізне коло. зрізалися шестерні, особливо ведена. незрозуміло з якого вона заліза. користуюся Einhell Expert TE-AG 125 CE менше місяця |
Полный шлак. Проработала суммарно, около 3 часов. На работе с алмазной чашкой (не душил и без нон-стопа) по кирпичу - сгорел плавный пуск. Дизайн. Хорошая эргономика. Качество электронной части - на лучшее. Сергей Чебитько: користуюся Einhell Expert TE-AG 125 CE Kit менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Einhell Expert TE-AG 125 CE
Ціни на Einhell Expert TE-AG 125 CE |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-AG 125 CE | від 2 209 грн. | 35 пропозицій | ||
Einhell Expert TE-AG 125 CE Kit | від 1 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →