Поверхневий насос Einhell GC-GP 6538
Einhell GC-GP 6538 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-GP 6538
Усі ціни 12 →Садовий насос Einhell GC-GP 6538 Set | 4 650 грн. |
Насос садовий Einhell GC-GP 6538 4180280 | 4 200 грн. |
EINHELL GC-GP 6538 | 4 200 грн. |
Einhell Einhell GC-GP 6538 | 4 200 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →