Висоторіз Einhell GE-HH 18/45 Li T Solo (3410866)
Фото 8 |
Einhell GE-HH 18/45 Li T Solo |
|
Електричний акумуляторний кущоріз-висоторіз з акумуляторним живленням. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії з лінійки Power X-Change, пристрої якої призначені для обрізки кущів, живоплотів і окремих гілок дерев без використання драбин і приставних драбин. Обладнаний алюмінієвої розсувної штангою, яка значно збільшує максимальну висоту робіт (до 4 м) і фірмовим механізмом нахилу ріжучої головки.
Поворотний блок дає можливість зручно орієнтувати ріжучу шину в семи фіксованих позиціях, тому такий інструмент однаково зручно використовувати і як для різання на висоті, так і у землі. Кущоріз-висоторіз Einhell GE-HH 18/45 Li T Solo обладнаний 450 мм ріжучої шиною, яка без проблем справляється з гілками товщиною до 16 мм Різальні кромки лез виготовлені із загартованої вуглецевої сталі легованої, їх геометрія ретельно оптимізована, а бездоганна заточка виконана з допомогою алмазного абразиву. В порівнянні з бензиновими моделями, цей інструмент не генерує токсичних вихлопних газів і створює значно менший рівень шуму. Живлення кущоріза-висоторізу здійснюється від літій-іонного акумулятора з напругою 18 В, причому батарея і зарядний пристрій купуються окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GE-HH 18/45 Li T Solo
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell X-Change GE-HH 18/45 Li T - So | 5 556 грн. |
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell GE-HH 18/45 Li T, 18В (3410866 | 5 556 грн. |
Кусторез телескопический аккумуляторный Einhell GE-HH 18/45 Li T - Solo, 1 | 5 556 грн. |
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell GE-HH 18/45 Li T - Solo, 18В, | 4 842 грн. |
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell X-Change GE-HH 18/45 Li T - So | 5 556 грн. |