Обприскувач Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo (3425210)
Відео 5Фото 6 |
Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo |
|
Працює від акумуляторів Einhell Power X-Change
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo
Усі ціни 26 →Акумуляторний розпилювач Einhell GE-WS 18/35 Li Solo, без акб | 3 456 грн. |
Обприскувач садовий акумуляторний Einhell Power X-Change GE-WS 18/35 Li - | 3 455 грн. |
Обприскувач садовий акумуляторний EINHELL GE-WS 18/35 Li - Solo, PXC 18В, | 3 572 грн. |
Розпилювач Einhell GE-WS 18/35 Li - Solo (3425210) | 3 456 грн. |
Акумуляторний Обприскувач Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo (3425210) Einhell | 2 937 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo
Ціни на Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-WS 18/35 Li | від 3 456 грн. | 2 пропозиції | ||
Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo | від 2 937 грн. | 26 пропозицій | ||
Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo | від 3 168 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →