Обприскувач Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo (3425220)
Відео 5Фото 4 |
Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo |
|
Працює від акумуляторів Einhell Power X-Change
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo
Усі ціни 12 →Акумуляторний розпилювач Einhell GE-WS 18/75 Li Solo | 3 666 грн. |
Обприскувач садовий акумуляторний Einhell GE-WS 18/75 Li - Solo 18В 7.5 л | 3 665 грн. |
Обприскувач EINHELL GE-WS 18/75 Li (без АКБ та ЗП) (3425220) | 3 666 грн. |
Розпилювач Einhell GE-WS 18/75 Li - Solo (3425220) | 3 666 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo
Ціни на Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-WS 18/35 Li-Solo | від 2 937 грн. | 26 пропозицій | ||
Einhell GE-WS 18/35 Li | від 3 456 грн. | 2 пропозиції | ||
Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo | від 3 168 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →