Фарбопульт Einhell TC-SY 500 P (4260010)
Відео 6Фото 14 |
Einhell TC-SY 500 P |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell TC-SY 500 P
Краскопульт мережевий Einhell TC-SY 500 P | 2 298 грн. |
Краскопульт з компресором Einhell Classic TC-SY 500 P (4260010) | 1 999 грн. |
Фарбопульт Einhell електричний TC-SY 500 P (4260010) | 3 064 грн. |
Для побутових цілей-відмінний інструмент. Співвідношення "ціна-якість" гарне. Плануємо використати найближчим часом під акрилову фарбу. Брали для стелі в робочому приміщенні. Залишилися задоволені. Покриття-рівномірне, сопло-не забивалося, в руці тримати дуже зручно, завдяки повороту забірного носика не було проблем, працювали ним утримуючи практично перпендикулярно до стелі. Брали по акції за 1100 грн, обробляли площу близько 200 м кв, на послуги найманого працівника, з урахуванням витрат на матеріали та інструмент- здорово зекономили і інструмент залишився як бонус в особистому користуванні Немає щойно купив(ла) Einhell TC-SY 500 P рекомендую купити обов'язково |
Фарбує майже все і майже усіма видами фарби
Фарбопульт Einhell TC-SY 500 P може розпорошувати емаль, лазур, ґрунтовку, лаки та просочення для деревини, що мають в'язкість до 60 DIN (тобто, деякі лакофарбові матеріали все-таки доведеться розбавляти, використовуючи для контролю в'язкості мірний стаканчик, який входить до комплекту). При необхідності його навіть можна використовувати для побілки крейдою або вапном (але для цього необхідно ретельно процідити і профільтрувати суміш, а також злегка розвести її до необхідної консистенції). З дуже густими фарбами, на зразок латексних, даний фарбопульт справляється не найкращим чином.
«За» і «проти»
Пристрій простий в експлуатації. Він легко розбирається для промивання та прочищення. Змінні форсунки (в комплекті їх дві: 2 мм і 2.5 мм) дають змогу налаштовувати інструмент на різні суміші. Сопло не забивається і розбризкує фарбу досить акуратно, як для розпилювача побутового класу. Інтенсивність подачі лакофарбового матеріалу і форму факела можна регулювати, залежно від бажаного способу нанесення фарби.
Недоліком пристрою є його схильність до перегріву. Виробник рекомендує через кожні 10 хвилин роботи робити паузи для охолодження. Тому не варто намагатися пофарбувати всю кімнату за один присід. Втім, навіть 10 хвилин достатньо, щоб фарбувати приблизно 10 – 15 квадратів, а далі все одно доведеться зробити зупинку в роботі для переміщення з місця на місце.
Непоганий розпилювач для побутового застосування
Розпилювач Einhell TC-SY 500 P (як і решта інструментів даної марки, включати фарбопульти) належить до техніки сегмента DIY. Отже, його слід купувати виключно для побутового застосування і невеликих обсягів роботи. У побуті він зарекомендував себе в якості досить надійного пристрою. Покупцям буде важливо знати, що змінні насадки, бачки та головні частини до даного фарбопульту є у продажу, і вони недорогі. Тобто, зламані або зношені деталі завжди можна замінити на нові з невеликими витратами.