Садова повітродувка-пилосос Einhell TE-CB 18/180 Li - Solo (3408001)
Відео 9Фото 7 |
Einhell TE-CB 18/180 Li - Solo |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-CB 18/180 Li - Solo
Усі ціни 20 →Повітродувка акумуляторна Einhell TE-CB 18/180 Li-Solo | 1 518 грн. |
Повітродувка Einhell TE-CB 18/180 Li, 18В, (без АКБ та ЗП) (3408001) | 1 518 грн. |
Повітродувка Einhell TE-CB 18/180 Li - Solo, 18В, 130/180 км/г, 3 насадки | 1 698 грн. |
Повітродувка акумуляторна Einhell Expert TE-CB 18/180 Li-Solo (3408001) | 1 518 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →