Монітор Eizo ColorEdge CS2410 24 " чорний
Фото 5 |
Eizo ColorEdge CS2410 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 14 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo ColorEdge CS2410 24 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор Eizo ColorEdge CS2410 (CS2410-BK) ColorEdge CS2410 (CS2410-BK) | 24 067 грн. |
Монітор Eizo ColorEdge CS2410-BK + ColorNavigator (CS2410-BK + CN) CS2410- | 25 320 грн. |
Монітор Eizo ColorEdge CS2410-BK + ColorNavigator (CS2410-BK + CN) | 25 320 грн. |
Монітор EIZO ColorEdge 24" czarny (CS2410 BK) | 24 067 грн. |
EIZO ColorEdge 24" czarny (CS2410 BK) | 23 480 грн. |
EIZO ColorEdge 24" czarny (CS2410 BK) | 24 067 грн. |
EIZO ColorEdge 24" czarny (CS2410 BK) | 24 654 грн. |