Візочок El Camino Gallant ME1071
Відео 3Фото 11 |
Хоч модель і коштує недорого, але вирізняється своїм елегантним дизайном: алюмінієва рама має сріблясте матове покриття, а однотонну оббивку доповнюють ручка і бампер, обтягнуті коричневою еко-шкірою. Коляска дуже зручна: вона складається одним рухом, так що поїздки в громадському транспорті та транспортування не доставлять багато клопоту. Але найголовніше тут — комфорт малюка: великий капюшон, що захищає від сонця і опадів, оснащений додатковою вставкою на блискавці і оглядовим віконцем; підніжка і спинка регулюються як для сидячого, так і для лежачого положення; надійну фіксацію забезпечують 5-точкові ремені з м'якими накладками, знімних бампер і паховий ремінь; задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в жарку погоду, а взимку згодиться тепла накидка для ніг.
Крім того, колеса El Camino Gallant ME1071 безкамерні, з пружинною амортизацією, щоб забезпечити дитині комфортний відпочинок під час прогулянок по нерівній місцевості. Передні поворотні з фіксацією в положенні прямо, на задніх є зручна гальмівна педаль. Не забули і про батьків: ручка опускається і піднімається залежно від росту, ззаду ви знайдете кишеня для дрібних речей на зразок телефону, а внизу — міцну тканинну кошик.
Купити El Camino Gallant ME1071
Усі ціни 80 →Коляска El Camino Gallant ME 1071-1 v.2 Black Night, чорна (25647) | 6 694 грн. |
Коляска прогулочная El Camino Me 1071-1 Gallant v.2 Black Night (ME 1071-1 | 6 179 грн. |
Коляска El Camino Gallant ME 1071-1 v.2 (mauve rose) | 5 766 грн. |
Коляска прогулянкова El Camino Gallant ME 1071-1 v.2 (mauve rose) | 6 689 грн. |
Коляска El Camino Gallant ME 1071-1 v.2 Black night (ME 1071-1 black night | 6 405 грн. |
Дизайн, гарний знімний бампер, ручка, великий кошик, велике м'яке спальне місце, наявність віконця та провітрювання Колеса торохтять, влазять камінці, не міцна і не надійна. користуюся El Camino Gallant ME1071 менше місяця |
Коляска супер, зручна, практична і дуже красива! Після колиски (Анне спорт) взяли чіко охолодила це Дизайн, колеса, місткий кошик та великий капюшон. Немає користуюся El Camino Gallant ME1071 більше року |
Мінуси: капюшон хоч і великий, але коли закритий то край так високо стирчить, що дитину не видно взагалі, це дратує, передні колеса торохтять, самі колеса м'які і в них впиваються камінці, шкребут по асфальту, коли їх виколупуєш то в колесах залишаються дірки як Після бомбардування, при тому в перший же день вид коліс такий як катали коляску рік, складається як то не зручно, внутрянкою на ружу, це суб'єктивно звичайно, може кому то і сподобається. Ну і самий шик, це те, що вона переламалася на 3й день використання, па-рам-па-рам-пам...