Візочок El Camino X4 ME1024L
Відео 1Фото 12 |
Зовні приваблива і зручна в експлуатації прогулянкова коляска. Модель призначена для дітей у віці від пів року до трьох років, заявлене виробником максимальне навантаження складає 15 кг. Виріб швидко і просто складається за принципом «книжки», легко транспортується в машині, або зберігається вдома. Дитяча одномісна коляска El Camino X4 додатково укомплектована накидкою для ніг і дощовиком, які захищають малюка від негоди та холоду.
Для зручності батьків виріб також оснащений відсіком для покупок, куди можна скласти як продукти, так і дитячі іграшки. Гумові поворотні колеса підвищують маневреність і зручність управління коляскою. Бампер, п'ятиточкові ремені безпеки і додатковий паховий ремінь надійно утримують малюка в кріслі і не дають йому випасти, або вибратися з нього самостійно. До всього іншого виріб непогано адаптується під індивідуальні параметри дитини, даючи змогу батькам самостійно регулювати кут нахилу спинки і висоту розташування підніжки.
Купити El Camino X4 ME1024L
Усі ціни 98 →Коляска El Camino X4 ME 1024 Black Lines, чорна (25430) | 6 623 грн. |
Коляска El Camino X4 Me 1024 Marine lines | 6 152 грн. |
Коляска прогулянкова El Camino X4 ME 1024 (gray lines) | 6 444 грн. |
Коляска El Camino X4 ME 1024 (black lines) | 5 583 грн. |
Коляска El Camino X4 (ME 1024 black lines) | 6 835 грн. |
- Капюшон опускається до бампера