Акустична система ELAC Debut 2.0 DB62
Відео 2Фото 6 |
ELAC Debut 2.0 DB62 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELAC Debut 2.0 DB62
ELAC Debut 2.0 DB62 Black Ash Vinyl офіційна гарантія ціна за шт | 6 199 грн. |
Акустика Elac Debut 2.0 Bookshelf Speakers DB62 Black Brushed Vinyl (1шт) | 6 499 грн. |
Акустика Elac Debut 2.0 DB62 Black (1 шт.) | 6 499 грн. |
Elac Debut 2.0 DB62 Black Brushed Vinyl 32003 | 6 499 грн. |
ELAC Debut 2.0 DB62 | 6 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →