Бойлер Eldom Galant DV080D
Фото 5 |
Eldom Galant DV080D |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Купити Eldom Galant DV080D
Усі ціни 32 →Eldom Eldom Galant Dry DV080DW-W | 18 359 грн. |
Водонагреватель Eldom Galant DRY 80 3x 1000 W DV080D | 18 132 грн. |
Бойлер Eldom GALANT DRY 80 3x1000 W DV080D 3690 | 17 443 грн. |
Плоский бойлер Eldom Galant Dry 80 3x 1000 W DV080D 007313 | 16 899 грн. |
Eldom Водонагрівач Eldom GALANT DRY 80 3x 1000 W DV080DW-W ELDOM | 18 404 грн. |
Користуюся з 1 грудня, плюсів у нього набагато більше. Встановлений за інструкцією навіть з редуктором тиску, але тріск при нагріванні-охолодженні насторожує, вирішив триматися гарантії (а це профілактика щорічно, а у нього 4 магнієві аноди - буде не дешево). Реальна ємність – 65 літрів!! Якщо вам раніше не вистачало 80 л - на це навіть не дивіться ... може на їх модель "акі 100", хоча скільки там реально влазить я не знаю. За фактом, якби не тріск, чудовий бойлер. Мені 65л вистачає + 3КВт нагріву рятує (якщо слабке проведення, навантаження можна регулювати - тени працюю по черзі 2КВт, потім 1КВт). Для себе вирішив, що і без WiFi функцій контролю достатньо, окремо брати не буду. Довго зберігає тепло, добре зроблений, при відключенні електроживлення зберігає налаштування. Наочно показує витрати електроенергії та середню температуру у вигляді графіків. Немає wi-fi в комплекті (і буде він не під USB роз'ємом та й після НГ), при нагріванні (а особливо після відкриття крана після нагрівання) видає жахливий і гучний тріск. Я так розумію, він добре і щільно утеплений, а при нагріванні розширюється рухаючи пластикову оболонку - жахливий тріск. Хоча коли тиск – норм працює дуже тихо. Реальний об'єм бака (нетто) - 65 л!! Це вказано тільки на етикетці бака, скрізь і навіть на коробці - 80л. Александр Тишкин: користуюся Eldom Galant DV080D менше місяця |
Адаптація під користувача 100%
Завдяки фірмовому програмному забезпеченню, водонагрівач може бути підлаштований під різні завдання та графіки роботи. Налаштування включають встановлення проміжків нагріву залежно від дня тижня, а також адаптацію під двотарифний електролічильник. Вбудовані пресети дозволяють досягти максимальної ефективності будь-якої пори року. Розумний режим "SMART" здійснює семиденний аналіз використання гарячої води для автоматичної адаптації до потреб користувача. Безумовно, гарантується енергоефективність та економічність експлуатації незалежно від вибраних налаштувань.
Безпека понад усе
Виробник піклується про безпеку пристрою на кількох рівнях. Звичайний захист від перегріву та надлишкового тиску доповнюється функцією "Антилегіонелла", яка запобігає поширенню бактерій усередині бака. Щоб забезпечити збереження покриття, у пристрої встановлено цілих 4 магнієвих анода (2 у кожному баку). Стан анодів відображається на дисплеї, що дає змогу своєчасно замінити їх. В результаті, ймовірність корозії та появи протікання зменшується до мінімуму. Надійність пристрою підтверджується тривалою гарантією на 10 років.
Форм-фактор «Комфорт»
Невеликим недоліком є можливість встановлення тільки у вертикальному положенні, проте завдяки прямокутному корпусу з мінімальною товщиною водонагрівач легко інтегрується в будь-яке приміщення (у тому числі в роздільному санвузлі, коморі або вузькому коридорі). Великий дисплей та елементи керування знаходяться попереду, що полегшує візуальний контроль та налаштування режимів.
Модификації Eldom Galant DV080D
Ціни на Eldom Galant DV080D |
---|---|---|---|---|
Eldom Galant DV060D | від 15 290 грн. | 30 пропозицій | ||
Eldom Galant DV080D | від 15 890 грн. | 32 пропозиції | ||
Eldom Galant DV100D | від 17 590 грн. | 29 пропозицій |