Витяжка Electrolux LFG 525 K чорний (942 022 074)
Фото 5 |
Electrolux LFG 525 K чорний 2020 рікSeries 600 |
|
Надійна і компактна тришвидкісна брендова кухонна витяжка з енергоефективним світлодіодним підсвічуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь невеликий чи середньої площі (до 12 м²). Корпус цієї моделі та елегантна висувна панель виготовлені з емальованої сталі чорного кольору та алюмінію. Завдяки повному вбудованню в шафу, на увазі залишається лише нижня частина конструкції з алюмінієвим фільтром та торець висувної панелі.
Стандартна ширина (52 см) побутової витяжки, що повністю вбудовується, Electrolux LFG 525 K добре поєднується з великим асортиментом компактних моделей газових, електричних та індукційних варильних поверхонь або плит. Ця модель здатна без зайвого шуму створити комфортну атмосферу і для щоденного приготування їжі та для справжньої кулінарної творчості. Для управління продуктивністю та включення/вимикання LED-підсвічування передбачені два інтуїтивно зрозумілі слайдерні перемикачі. Для обслуговування пари працюючих конфорок досить порівняно тихої першої швидкості. Максимальна продуктивність (600 м³/год), яку витяжка розвиває на третій швидкості, допоможе швидко провітрити всю кухню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux LFG 525 K чорний
Усі ціни 68 →Electrolux Electrolux LFG525K | 7 099 грн. |
Витяжка Electrolux LFG525K | 6 690 грн. |
Кухонна витяжка Electrolux LFG525K ExtractionTech | 6 744 грн. |
Electrolux - LFG 525 K | 5 790 грн. |
Вбудована витяжка Electrolux LFG525K | 7 099 грн. |
Модификації Electrolux LFG 525 K
Ціни на Electrolux LFG 525 K |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFG 525 W білий | від 3 960 грн. | 79 пропозицій | ||
Electrolux LFG 525 S сріблястий | від 3 960 грн. | 63 пропозиції | ||
Electrolux LFG 525 K чорний | від 4 499 грн. | 68 пропозицій |