Духова шафа Electrolux SenseCook EOE 7P31Z (944 184 893)
Фото 8 |
Electrolux SenseCook EOE 7P31Z нержавіюча сталь чорний |
|
Продуктивна, містка і економічна вбудована електрична духова шафа з потужними нагрівальними елементами, практичним сенсорним управлінням і багатою комплектацією, що включає в себе погружной термічний сенсор для приготування м'яса (термощуп). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства SenseCook 700 зразка 2020 року. Обладнаний системою конвекції гарячого повітря, значно прискорює приготування.
Електронна система управління з сенсорною панеллю і цифровим LED-індикатором підтримує 11 різних програм готування. Фірмова система Even Cooking розподіляє тепло по всьому об'єму духової шафи Electrolux SenseCook EOE 7p31z, забезпечуючи рівномірне приготування на різних рівнях. Також ця технологія істотно прискорює розігрів, економлячи час і електроенергію. Завдяки високій рівномірності підігріву, ця модель буде відмінним рішенням для одночасного приготування печива і пишних пирогів.
Термощуп дозволяє досягати ідеальних результатів запікання м'яса. Вимірюючи температуру всередині продукту, він дає можливість стежити за ходом термічної обробки і просигналізує, коли буде досягнута необхідна температура. Система піролітичного очищення дозволяє швидко і без особливих зусиль з боку Користувача позбутися від жирових забруднень і залишків їжі (при високій температурі духовка перетворює жир і бруд в дрібний пил).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SenseCook EOE 7P31Z
Усі ціни 21 →ELECTROLUX EOE7P31Z | 22 800 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOE7P31Z | 23 750 грн. |
Встраиваемый духовой шкаф ELECTROLUX EOE7P31Z | 24 236 грн. |
Electrolux EOE7P31Z | 24 289 грн. |
Духова шафа електрична Electrolux EOE7P31Z | 24 442 грн. |
Модификації Electrolux SenseCook EOE 7P31Z
Ціни на Electrolux SenseCook EOE 7P31Z |
---|---|---|---|---|
Electrolux SenseCook EOE 7P31X | від 20 790 грн. | 21 пропозиція | ||
Electrolux SenseCook EOE 7P31Z | від 22 702 грн. | 21 пропозиція |