Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ (949 499 559)
Фото 7 |
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ |
|
Дебютувала в продажу в 2021 році вбудовану духовку виробництва Electrolux можна віднести до просунутих рішень. 72-літрова модель передбачає різні можливості управління. Крім поворотних перемикачів з дисплеєм тут є Wi-Fi модуль, так що після підключення до Інтернету і налаштувань приладом можна управляти дистанційно (зі смартфона з додатком MyElectrolux Kitchen). Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6c77wz відноситься до лінійки SteamBake, тому однією з головних його особливостей є можливість приготування на парі.
Всього користувача чекає 9 робочих режимів, включаючи комбінації різних видів нагріву (конвекція, гриль і т.д.) і спеціальні функції, на зразок піци або розморожування. До додаткових переваг варто віднести розширений до 300 °C Температурний діапазон і наявність 45 автоматичних програм: для готування цих страв досить просто вказати вагу продуктів, розміщених в духовці, а все інше зробить автоматика приладу. Серед бонусів оснащення моделі слід виділити телескопічні напрямні на одному рівні, 3-шарове скління (температура фронту не повинна бути вище 35 градусів), каталітичне покриття на внутрішніх стінках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ
Усі ціни 23 →Духовка електрична Electrolux EOD6C77WZ | 18 024 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOD6C77WZ | 17 000 грн. |
Electrolux EOD6C77WZ | 18 017 грн. |
ELECTROLUX EOD6C77WZ | 18 480 грн. |
Духовой шкаф Electrolux EOD 6C77 WZ | 19 075 грн. |
Модификації Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ
Ціни на Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV | від 18 650 грн. | 59 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WX | від 18 304 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ | від 17 000 грн. | 23 пропозиції |