Лампочка Electrum ESL 15W G13
Electrum ESL 15W G13 15 Вт30 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum ESL 15W G13
Лампочка Electrum T8 15W бактер. G13 (A-FG-0495) A-FG-0495 | 279 грн. |
Лампа люминесцентная бактерицидная ELECTRUM 15 Вт без озона A-FG-0495 A-FG | 262 грн. |
Люмінесцентна лампа ELECTRUM Бактерицидна 15W G13 T8 (A-FG-0495-2) 2 шт | 512 грн. |
Лампочка Electrum T8 15W бактер. G13 (A-FG-0495) | 300 грн. |
Лампочка Electrum T8 15W бактер. G13 (A-FG-0495) | 334 грн. |
Додаткові функції і можливості лампочки Electrum ESL 15W G13:
- Бактерицидна
Модификації Electrum ESL 15W G13
Ціни на Electrum ESL 15W G13 |
---|---|---|---|---|
Electrum ESL 15W G13 | від 262 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrum ESL 30W G13 | від 267 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →