Лампочка Electrum LED LC-5 4W 2700K E27 (A-LC-1805)
Electrum LED LC-5 4W 2700K E27 4 Вт, 2700 К4 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LC-5 4W 2700K E27
Усі ціни 12 →Electrum Electrum E27 (A-LC-1805) | 51 грн. |
Лампочка Electrum E27 (A-LC-1805) A-LC-1805 | 51 грн. |
Лампа світлодіодна свічка Electrum 4W E27 2700K (A-LC-1805) A-LC-1805 | 52 грн. |
Electrum LC-5 LED С37 4W E27 2700 PA (A-LC-1805) A-LC-1805 | 139 грн. |
Лампа светодиодная свеча ELECTRUM 4W E27 2700K A-LC-1805 | 51 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Electrum LED LC-5 4W 2700K E27
Ціни на Electrum LED LC-5 4W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LC-5 4W 2700K E27 | від 51 грн. | 13 пропозицій | ||
Electrum LED LC-5 4W 4000K E27 | від 51 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →