Лампочка Electrum LED LD-7 6W 4000K E14 (A-LD-1357)
Electrum LED LD-7 6W 4000K E14 6 Вт, 3000 К6 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LD-7 6W 4000K E14
Лампочка Electrum E14 (A-LD-1357) A-LD-1357 | 119 грн. |
Лампа светодиодная стандартная ELECTRUM 6W А50 E14 4000K A-LD-1357 | 65 грн. |
Світлодіодна лампа ELECTRUM A50 6W E14 4000K PA LD-7 (A-LD-1357-5) 5 шт | 320 грн. |
Світлодіодна Лампа Electrum 6W E14 4000K (A-LD-1357) | 92 грн. |
Лампочка Electrum E14 (A-LD-1357) | 62 грн. |
Модификації Electrum LED LD-7 6W 4000K E14
Ціни на Electrum LED LD-7 6W 4000K E14 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LD-7 6W 3000K E14 | від 68 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LD-7 6W 4000K E14 | від 62 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →