Лампочка Electrum LED LP-50M 50W 4000K E27-E40 (A-LP-1949)
Electrum LED LP-50M 50W 4000K E27-E40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LP-50M 50W 4000K E27-E40
Усі ціни 13 →Лампочка Electrum PAR 50W PA LP- 50M Е27/Е40 4000K (A-LP-1949) A-LP-1949 | 532 грн. |
Світлодіодна лампа промислова Electrum 50W E27-E40 4000K (A-LP-1949) A-LP- | 570 грн. |
Лампочка Electrum PAR 50W PA LP- 50M Е27/Е40 4000K (A-LP-1949) A-LP-1949 | 563 грн. |
Electrum Лампочка Electrum PAR 50W PA LP- 50M Е27/Е40 4000K (A-LP-1949) A- | 563 грн. |
Лампа светодиодная промышленная ELECTRUM 50W E27-E40 4000K A-LP-1949 A-LP- | 569 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →