Лампочка Electrum LED LS-32 10W 4000K E27 (A-LS-1400)
98 грн. Купити! Лампа светодиодная стандартная ELECTRUM 10W E27 4000K A-LS-1400Shop.electrum.com.uaЗ нами 2 роки (Боярка) Під замовлення Поскаржитись |
Electrum LED LS-32 10W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrum LED LS-32 10W 4000K E27
Ціни на Electrum LED LS-32 10W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LS-32 10W 3000K E27 | від 128 грн. | 2 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 10W 4000K E27 | від 98 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LS-32 12W 3000K E27 | від 105 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 12W 4000K E27 | від 105 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →