Лампочка Electrum LED LS-8 8W 2700K E27 (A-LS-0377)
Electrum LED LS-8 8W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LS-8 8W 2700K E27
Лампочка Electrum E27 (A-LS-0377) A-LS-0377 | 68 грн. |
Лампа светодиодная стандартная ELECTRUM 8W E27 2700K A-LS-0377 | 69 грн. |
Лампочка Electrum E27 (A-LS-0377) | 89 грн. |
Модификації Electrum LED LS-8 8W 2700K E27
Ціни на Electrum LED LS-8 8W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LS-8 8W 2700K E27 | від 68 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 15W 3000K E27 | від 124 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 15W 4000K E27 | від 135 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →