Домкрат Elegant 100 810
Elegant 100 810 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant 100 810
Усі ціни 8 →Домкрат ромбових з тріскачкою 1т Elegant 100 810 | 690 грн. |
Домкрат ромб з тріскачкою 1т з гумовою подушкою Elegant 100 810 | 650 грн. |
Домкрат гвинтовий ромб Elegant 1т з трещіткою 100-350 мм (EL 100 810) | 552 грн. |
Домкрат ромб 1т з тріскачкою Elegant 1,9 кг (Вис.100-350 мм) 100 810 | 565 грн. |
Домкрат "Ромб" 1 т. Elegant (100 810) з тріскачкою | 541 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →