Домкрат Elegant 100 835
Elegant 100 835 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant 100 835
Усі ціни 7 →Домкрат ромб посилений 2т з гумовою подушкою Elegant 100 835 | 920 грн. |
Домкрат гвинтовий посилений Elegant 2Т 120-413 мм (EL 100 835) | 830 грн. |
Домкрат ромбовидний Elegant 100835 2 т гумова подушка посилений | 1 025 грн. |
Домкрат ромб 2т Elegant з ручкою посилений 100 835 | 838 грн. |
Домкрат механічний ромб 2т. ELEGANT 100 835 посилений | 1 050 грн. |
Домкрат 2т посилений Elegant Plus EL 100 835 гвинтовий ромбоподібний з руч | 845 грн. |
Домкрат механічний ромб посилений з гумовою подушкою 2т висота 12-41см Ele | 1 010 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →