Стабілізатор напруги Eleks Herz M 16-1/25 5.5 кВА
Відео 1Фото 4 |
Eleks Herz M 16-1/25 5.5 кВА
Тип:симісторний
Потужність:5.5 кВА
Вхідна напруга:120-280 В
Точність на виході (±):2.3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Eleks Herz M 16-1/25 5.5 кВА
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц М16-1/25A 107922-28 | 18 600 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС Герц М16-1/25 | 18 600 грн. |
Стабілізатор ЕЛЕКС Герц М16-1/25 | 18 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації Eleks Herz M 16-1/25
Ціни на Eleks Herz M 16-1/25 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 16-1/25 5.5 кВА | від 18 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Herz M 16-1/32 7 кВА | від 21 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Herz M 16-1/40 9 кВА | від 22 900 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →