Стабілізатор напруги Eleks Herz M 16-3/25 16.5 кВА
Фото 3 |
Eleks Herz M 16-3/25 16.5 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:16.5 кВА
Вхідна напруга:120-280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Herz M 16-3/25 16.5 кВА
Усі ціни 16 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Герц М 16-3/25 | 62 000 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц М16-3/25A 107922-54 | 62 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ М 16-3/25A | 62 000 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС ГЕРЦ М 16-3/25 | 62 000 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Герц 16-3/25А (5000х3) | 62 000 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Eleks Herz M 16-3/25
Ціни на Eleks Herz M 16-3/25 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 16-3/25 16.5 кВА | від 62 000 грн. | 16 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-3/32 21 кВА | від 69 000 грн. | 16 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-3/40 27 кВА | від 76 000 грн. | 16 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-3/50 33 кВА | від 93 000 грн. | 16 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-3/63 42 кВА | від 110 000 грн. | 16 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-3/80 54 кВА | від 147 000 грн. | 16 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-3/100 66 кВА | від 153 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Eleks Herz M 16-3/125 82.5 кВА | від 212 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →