Стабілізатор напруги Eleks Herz M 36-3/80 52.8 кВА
Фото 5 |
Eleks Herz M 36-3/80 52.8 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:52.8 кВА
Вхідна напруга:120-280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Herz M 36-3/80 52.8 кВА
Усі ціни 14 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Герц М 36-3/80 | 161 000 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц М36-3/80A 107922-45 | 161 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ М 36-3/80A | 161 000 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС ГЕРЦ М 36-3/80 | 161 000 грн. |
Стабілізатор ЕЛЕКС ГЕРЦ М 36-3/80 | 161 000 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz M 36-3/80:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 36
Модификації Eleks Herz M 36-3/80
Ціни на Eleks Herz M 36-3/80 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 36-3/25 16.5 кВА | від 84 000 грн. | 11 пропозицій | ||
Eleks Herz M 36-3/32 21 кВА | від 95 000 грн. | 20 пропозицій | ||
Eleks Herz M 36-3/40 26.4 кВА | від 99 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Eleks Herz M 36-3/50 33 кВА | від 114 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Eleks Herz M 36-3/63 41.58 кВА | від 138 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Eleks Herz M 36-3/80 52.8 кВА | від 161 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Eleks Herz M 36-3/100 66 кВА | від 184 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Herz M 36-3/125 82.5 кВА | від 245 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →