Стабілізатор напруги Eleks Herz U 16-1/80 v3.0 18 кВА
Фото 5 |
Eleks Herz U 16-1/80 v3.0 18 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:18 кВА
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):2.3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Herz U 16-1/80 v3.0 18 кВА
Усі ціни 38 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Герц У 16-1-80 v3.0 | 39 500 грн. |
Тиристорный однофазный стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ У 16-1/80 V3.0 | 39 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс Герц У 16-1-80 | 39 500 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц 16-1/80A V3.0 107922-69 | 39 500 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ У 16-1-80 v3.0 | 39 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz U 16-1/80 v3.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 16
- Номінальні вхідні напруги — 150 – 260 В
Модификації Eleks Herz U 16-1/80 v3.0
Ціни на Eleks Herz U 16-1/80 v3.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz U 16-1/50 v3.0 11 кВА | від 28 197 грн. | 39 пропозицій | ||
Eleks Herz U 16-1/63 v3.0 14 кВА | від 33 497 грн. | 39 пропозицій | ||
Eleks Herz U 16-1/80 v3.0 18 кВА | від 39 496 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →