Стабілізатор напруги Eleks Herz U 36-1/100 v3.0 22 кВА
Eleks Herz U 36-1/100 v3.0 22 кВА
22 кВА27.5 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:22 кВА
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Herz U 36-1/100 v3.0 22 кВА
Усі ціни 34 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Герц У 36-1-100 v3.0 | 54 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс Герц У 36-1-100 | 54 500 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ У 36-1-100 v3.0 | 54 500 грн. |
Стабилизатор Элекс Герц У 36-1/100 v3.0 00-00000291 | 54 500 грн. |
Стабілізатор напруги однофазний Елекс Герц У 36-1/100 v3.0 210920231386 | 54 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz U 36-1/100 v3.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 150 – 260 В
Модификації Eleks Herz U 36-1/100 v3.0
Ціни на Eleks Herz U 36-1/100 v3.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz U 36-1/100 v3.0 22 кВА | від 33 100 грн. | 35 пропозицій | ||
Eleks Herz U 36-1/125 v3.0 27.5 кВА | від 61 494 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →