Витяжка ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR коричневий
Фото 11 |
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR коричневий
Усі ціни 14 →Кухонна витяжка Eleyus BONA ІІ LED SMD 60 BR | 4 699 грн. |
ELEYUS BONA ІІ LED SMD 60 BR | 4 502 грн. |
ELEYUS BONA ІІ LED SMD 60 BR | 4 479 грн. |
Витяжка кухонна Eleyus BONA ІІ LED SMD 60 BR | 4 701 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus BONA ІІ LED SMD 60 BR | 4 699 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR
Ціни на ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BG бежевий | від 3 665 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH білий | від 3 625 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR коричневий | від 4 457 грн. | 14 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS нержавіюча сталь | від 4 030 грн. | 32 пропозиції | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BL чорний | від 3 746 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →