Витяжка ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS нержавіюча сталь
Фото 11 |
ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS нержавіюча сталь
Усі ціни 32 →Кухонна витяжка Eleyus BONA ІІ LED SMD 60 IS | 5 299 грн. |
Витяжка Eleyus Bona ІІ Led Smd 60 IS | 4 220 грн. |
ELEYUS BONA ІІ LED SMD 60 IS | 5 069 грн. |
Вытяжка Eleyus Bona ІІ Led Smd 60 Is | 4 475 грн. |
ELEYUS BONA ІІ LED SMD 60 IS | 5 044 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS
Ціни на ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BG бежевий | від 3 665 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH білий | від 3 625 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR коричневий | від 4 306 грн. | 15 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS нержавіюча сталь | від 4 030 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BL чорний | від 3 746 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →