Витяжка ELEYUS Breeze 470 50 BL чорний
Фото 10 |
ELEYUS Breeze 470 50 BL чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 470 50 BL чорний
Усі ціни 42 →Eleyus Eleyus Breeze 470 50 BL 9936 | 3 450 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus BREEZE 470 50 BL | 3 259 грн. |
ELEYUS BREEZE 470 50 BL | 3 259 грн. |
Витяжка Eleyus Breeze 470 50 BL | 2 920 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 470 50 Bl | 3 020 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 470 50 BL
Ціни на ELEYUS Breeze 470 50 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 470 50 BG бежевий | від 2 920 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 50 WH білий | від 2 920 грн. | 41 пропозиція | ||
ELEYUS Breeze 470 50 BR коричневий | від 2 694 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 470 50 IS нержавіюча сталь | від 3 020 грн. | 49 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 50 BL чорний | від 2 920 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →