Витяжка ELEYUS Breeze 470 50 BR коричневий
Фото 9 |
ELEYUS Breeze 470 50 BR коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 470 50 BR коричневий
Усі ціни 25 →Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 470 50 BR | 2 920 грн. |
ELEYUS BREEZE 470 50 BR | 3 259 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 470 50 Br | 2 544 грн. |
Вытяжка eleyus Breeze 470 50 br | 3 259 грн. |
Витяжка ELEYUS Breeze 470 50 BR | 2 694 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 470 50 BR
Ціни на ELEYUS Breeze 470 50 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 470 50 BG бежевий | від 2 690 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 50 WH білий | від 2 920 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 50 BR коричневий | від 2 544 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 50 IS нержавіюча сталь | від 3 020 грн. | 47 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 50 BL чорний | від 2 920 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →